Terminy

Sala konferencyjna
W dobrym stylu

masz coś do powiedzenia? Zrób to w dobrym stylu

W naszym hotelu zapewniamy komfortowe warunki dla organizacji różnego rodzaju spotkań biznesowych, szkoleń, pokazów oraz sympozjów, niezależnie od ilości osób.
W zależności od ilości uczestników mamy do dyspozycji:
  • Sala konferencyjna do 40 osób. 
  • Sala kryształowa od 40 - 80 osób.
  •  Sala bankietowa od 80 - 200 osób.
Obydwie sale są przystosowane do obsługi tego rodzaju wydarzeń, gwarantując w równej mierze komfort prelegentom, jak i uczestnikom.

Wyposażone w system wentylacji i klimatyzacji, profesjonalny sprzęt multimedialny, który umożliwi przedstawienie prezentacji, oraz wzbogaci każde wystąpienie o ciekawe materiały. Inteligentny system sterowania oświetleniem, pozwala zoptymalizować natężenie światła do aktualnych potrzeb prezentacji.

Jesteśmy w stanie pomóc w przygotowaniu dodatkowych materiałów po uprzedniej konsultacji z organizatorem spotkania.               Organizowane w naszym obiekcie konferencje, szkolenia i podobnego typu wydarzenia mają zagwarantowane doskonałe zaplecze kulinarne oraz noclegowe.

 Oferujemy bowiem nie tylko miejsce odpowiednie do przeprowadzenia spotkań, ale także możliwość zakwaterowania i pełnego wyżywienia uczestników.

Hotel PODGRODZIE charakteryzuje doskonała lokalizacja. Centrum kraju, sąsiedztwo zjazdu z Autostrady nr 1 w połączeniu z bliskością urokliwej przyrody regionu, wpływają na atrakcyjność tego miejsca. 

Ponadto hotel zapewnia idealne warunki do odpoczynku po dniu pełnym spotkań i prelekcji. Obiekt, dysponuje miejscem do grillowania, biesiady przy ognisku a dla bardziej aktywnych dysponujemy wypożyczalnią rowerów. Okolica obfituje w liczne jeziora, pomniki przyrody oraz atrakcje turystyczne.

Sprawdź ofertę dla firm!
plansza informacyjna PFR poziom